Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.

HUMANITARNA AKCIJA FSR-a

Kreirano: Ponedjeljak, 17 Ožujak 2014 Objavljeno: Ponedjeljak, 17 Ožujak 2014

Image00028Članovi Franjevačkog svjetovnog reda – Čitluk organizirali su humanitarnu akciju prikupljanja posteljnog rublja namijenjenog  Domu za socijalno i zdravstveno zbrinjavanje osoba sa invaliditetom i drugih osoba – Stolac.

Dom je javna ustanova koju je osnovala Vlada HNŽ-a i čiji je primarni cilj, kako i u samom nazivu stoji, socijalno i zdravstveno zbrinjavanje osoba sa invaliditetom i drugih potrebitih.

Akcija, kojoj se odazvao veliki broj Brotnjaka, je rezultat prethodnog posjeta Domu kada je izražena potreba za prikupljanjem spomenutih potrepština. Prilikom dostave prikupljenih stvari, članovi FSR-a su obišli Dom, upoznali osoblje i štićenike te se informirali o djelatnosti institucije.

Mir i dobro

FSR, Čitluk
Image00026
Image00027
Image00028
Image00029
Image00031
Image00033
Image00030


Hitovi: 1666