Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.
SLIKA IZVANJSKOG IZGLEDA NOVE ŽUPNE CRKVE
Dobrodošli na službene stranice Župe Krista Kralja u Čitluku

FRAMIN- 2014. U MOSTARU

Kreirano: Četvrtak, 22 Svibanj 2014 Objavljeno: Četvrtak, 22 Svibanj 2014

Desktop 00005Već godinama se održava susret ministranata iz svih franjevačkih župa na području Hercegovine pod nazivom Framin. Ove godine susret se održao u subotu, 17. svibnja u Mostaru. Ukupno je sudjelovalo 733 ministranta iz 21 župe. Iz naše župe bilo je 58 ministranata. S njima je bio njihov voditelj fra Miro Šego.

Susret j započeo svetom misom u crkvi sv. Petra i Pavla. Nakon mise bilo je vrijeme za ručak a nakon ručka ministranti zajedno sa svojim voditeljima uputili su se u Rodoč, gdje je na sportskim terenima PMF-a Sveučilišta u Mostaru započelo natjecanje u sportskim disciplinama (nogomet, graničar, igre bez granica).

Desktop 00001

 

Desktop 00002

Desktop 00003

Desktop 00004

Desktop 00005

Hitovi: 1975