Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.
SLIKA IZVANJSKOG IZGLEDA NOVE ŽUPNE CRKVE
Dobrodošli na službene stranice Župe Krista Kralja u Čitluku

Lijepo je biti lijep

Kreirano: Četvrtak, 22 Svibanj 2014 Objavljeno: Četvrtak, 22 Svibanj 2014

d1Sveti Franjo je volio prirodu, životinje, ali je iznad svega volio Boga i ljude. Nakon što smo godinu dana duhovno rasle i radile na sebi iznutra u duhu sv. Franje, na zadnjem susretu Frame u petak 16.5.2013.

, mi Božje sličice smo odlučile malo se uljepšati i izvana a u tome su nam pomogle izvrsne vizažistice Fely, Stanka Vasilj, Ivana Milićević, Nina Jakiša i Željka Šimić (sve gratis), na čemu im od srca zahvaljujemo. Materijale za ovaj projekt u potpunosti su donirale firme Ovnak i CM kojima također ovim putem zahvaljujemo jer ljepota je vječnost što se gleda u ogledalu.

                                                                                                Predsjednica Frame Čitluk

                                                                                                         Ruža Ćorić

d1

d2

d3

Hitovi: 1801