Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.

ŽUPNE OBAVIJESTI: Treća nedjelja došašća, 12. prosinca 2021.

Kreirano: Nedjelja, 12 Prosinac 2021 Objavljeno: Nedjelja, 12 Prosinac 2021

U sljedeću nedjelju svete mise bit će na Čitluku: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00, te na Služnju u 10:00.

U četvrtak, nakon večernje svete mise je klanjanje Isusu u Presvetom Oltarskom sakramentu.

U sljedeću subotu (18. prosinca) je predbožićna ispovijed za župu u 11:30. Sve vas pozivamo da dođete na ovu ispovijed jer će biti dovoljan broj svećenika. Također, u srijedu je predbožićna ispovijed na Služnju u 15:00.

U subotu (18. prosinca) u našoj župnoj crkvi bit će Božićni koncert zborova koji redovito pjevaju u našoj crkvi. Koncert počinje u 18:00. Sve vas pozivamo da svojom prisutnošću uzveličate ovu večer koja će nas uz skladno pjevanje božićnih pjesama na poseban način pripraviti za nadolazeće slavlje Kristova rođenja.

Tisak:

Stigao je najnoviji broj Glasa Koncila, Naših Ognjišta i Katoličkog Tjednika.

Hitovi: 108